Electrology - Forum
Καλωσήρθες στο E-Forum! Αυτή τη στιγμή είσαι συνδεδεμένος στο forum μας ως επισκέπτης. Συνδέσου τώρα για να αποκτήσεις πρόσβαση στις σελίδες μας!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Electrology - Forum
Καλωσήρθες στο E-Forum! Αυτή τη στιγμή είσαι συνδεδεμένος στο forum μας ως επισκέπτης. Συνδέσου τώρα για να αποκτήσεις πρόσβαση στις σελίδες μας!
Electrology - Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Στατιστικά
Τα μέλη μας είναι συνολικά 3239
Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η akis2002

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 68411 θέματα σε 1902 θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Κανένας

Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Πρόσφατα Θέματα
» ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ
ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Αυγ 26, 2021 2:30 am από Katerina M.

» Πρόγραμμα σχεδίασης ηλεκτρονικών κυκλωμάτων
ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Απρ 18, 2021 3:10 am από Arxontas

» ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ
ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 EmptyΤετ Σεπ 09, 2020 5:36 pm από galileos

» Πωλούνται βιβλία
ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Ιαν 12, 2020 8:14 pm από bitz

» (ΘΕΩ) ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ Η/Υ 1
ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Φεβ 15, 2019 2:05 am από NefeliZ

» Ηλεκτρολογικά μαθήματα σε φοιτητές
ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Φεβ 01, 2019 6:02 pm από Ermis

» (ΘΕΩ) ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ ΚΥΚΛΩΜΑΤΑ 1
ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 EmptyΔευ Σεπ 10, 2018 4:37 pm από sony10

» (ΘΕΩ) ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ 1
ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Σεπ 01, 2018 10:57 pm από chem517

» Προσθήκες στην ομάδα E-Forum
ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Φεβ 04, 2018 9:46 pm από VasilisP

Ψηφοφορία

Πως σας φαίνεται το E-Forum?

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Vote_lcap22%ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Vote_rcap 22% [ 161 ]
ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Vote_lcap39%ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Vote_rcap 39% [ 290 ]
ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Vote_lcap29%ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Vote_rcap 29% [ 213 ]
ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Vote_lcap3%ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Vote_rcap 3% [ 21 ]
ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Vote_lcap5%ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Vote_rcap 5% [ 36 ]
ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Vote_lcap2%ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Vote_rcap 2% [ 15 ]

Σύνολο Ψήφων : 736

Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Ημερολόγιο Ημερολόγιο


ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

+37
Pakouvios
Riddick
ILIAS25
Sargonnas
Apollo
juno12
people4175
Exile
MacGyver
vazelos13
carludan
xritso
swashy
electrologos
Metal Drummer
magos
podpowerbest
hayabusa
fil
Dim
Dual
silou
GEORGE 21
absinthe
giorgosn7
deeptreck
thymorrison
Alex_M
Beda San
iliasnamb
giannis_85
electroshocked
Superman
tsoxaki
george86
Cpt.Tsakalof
Todorido
41 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από swashy Κυρ Οκτ 16, 2011 5:36 pm

ασαφειες...

swashy
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Αριθμός μηνυμάτων : 36
Μέλος από τις : 02/10/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από magos Δευ Οκτ 17, 2011 1:58 pm

λοιπον μαγκες δε μου φαινεται λογικο οπως λεει ενας δυναδελφος πιο πανω οτι αμα δεν εχεισ δειδαχτει πως θα κανεις πτυχιακη...απο πολλους καθηγητες δε μαθαινεις τιποτα μια μυρωδια παιρνεις...οκ οποτε επεισης εγω που δεν ειμαι και πολυ καιρο στη σχολη ξερω οτι μονο στην πρακτικη πρεπει να περασεις τα μαθηματα ειδικοτητας,τι λετε λοιπον για μαθηματα για την πτυχιακη??που το εχετε δει???ανεβαστε το να το δουμε κι εμεις,το μονο που ισχυε ηταν για το 55 ωρο....
magos
magos
Μηχανικός

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 2287
Εξάμηνο : ΙΒ' και αντιο τει πειραια...ΠΤΥΧΙΟΟΟΟΟΟΟ
Μέλος από τις : 06/02/2011
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Th_pis10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από vazelos13 Τρι Οκτ 18, 2011 6:34 pm

παιδια μηπως μπορει καποιος να μου πει που θα γραφτω για το νεο εξαμηνο????εχω μονο πτυχιακη, πρακτικη και το secr δεν μου εχει τη δηλωση μαθηματων???????????

vazelos13
Στραβάδι!!!
Στραβάδι!!!

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Μέλος από τις : 22/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από MacGyver Τρι Οκτ 18, 2011 7:24 pm

vazelos13 έγραψε:παιδια μηπως μπορει καποιος να μου πει που θα γραφτω για το νεο εξαμηνο????εχω μονο πτυχιακη, πρακτικη και το secr δεν μου εχει τη δηλωση μαθηματων???????????

Ούτε σε εμένα έχει δήλωση το secr όπως και σε όλους φαντάζομαι. Αυτό πιστεύω συμβαίνει γιατί ίσως να υπάρχει κάποιο πρόβλημα στην γραμματεία με τις αντιστοιχήσεις και όπως είχε αναφέρει ένας συνάδελφος σε κάποιο θέμα, είχε μιλήσει με την γραμματεία και του είπαν πως θα αρχίσει από την επόμενη εβδομάδα...
MacGyver
MacGyver
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1033
Μέλος από τις : 11/02/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από Exile Τετ Οκτ 19, 2011 4:24 am

οντως θα αρχισει την δευτερα 24/10 η ανανεωση των εγγραφων μας....μιλησα σημερα με την γραμματεια και μ ειπαν οτι ακριβως επειδη τιθεται θεμα με τις αντιστοιχισεις και το γεγονος οτι γυρω στα 9 περιπου μαθηματα δν εχουν εξεταστει η ανανεωση εγγραφης θα ξεκινησει στις 24/10 (πηραν παραταση δλδ)
Exile
Exile
Βοηθός
Βοηθός

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 244
Τόπος : Αθηνα
Εξάμηνο : 7
Μέλος από τις : 05/10/2011
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Th_pis10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από magos Τετ Οκτ 19, 2011 12:18 pm

εμενα μου ειπαν τριτη 25..γενικα παιδια απο βδομαδα,νεο προγραμμα ειναι αυτο ,δε μπορουν να δουλεψουν πιο γρηγορα τα κοριτσια της γραμματειας....δεν ξερω αν υπαρχει ζητηση να πιασω δουλεια κι εγω εκει μεσα,να δω τι δυνατοτητες εχω να βοηθησω τη σχολη μου!!!ελεος!!!!
magos
magos
Μηχανικός

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 2287
Εξάμηνο : ΙΒ' και αντιο τει πειραια...ΠΤΥΧΙΟΟΟΟΟΟΟ
Μέλος από τις : 06/02/2011
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Th_pis10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από podpowerbest Τρι Νοε 08, 2011 10:44 pm

να ρωτησω...εκάνα χτές την δήλωση, αλλά ούτε e-mail οτι ειναι οκ ουτε οτάν πατάω στο σύστημα κατώ δεξιά ιστορικό δηλώσεων μου βγαζει κάτι καινούργιο(δηλαδή μου βγαζεί την περσινή δήλωση) και σε εσάς τα ίδια;
podpowerbest
podpowerbest
Μάστορας
Μάστορας

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 450
Εξάμηνο : IA'
Μέλος από τις : 29/01/2009
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Th_ang10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από magos Τρι Νοε 08, 2011 11:23 pm

αυτο λεγαμε ολοι σημερα στη σχολη....θα δειξει φιλε αναμονη σε ολα τι να κανουμε???
magos
magos
Μηχανικός

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 2287
Εξάμηνο : ΙΒ' και αντιο τει πειραια...ΠΤΥΧΙΟΟΟΟΟΟΟ
Μέλος από τις : 06/02/2011
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Th_pis10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από people4175 Τρι Νοε 08, 2011 11:25 pm

εμενα μου περασε τα καινουρια μαθηματα αλλα δεν μου ηρθε email
people4175
people4175
Μάστορας
Μάστορας

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 740
Τόπος : Αθήνα
Εξάμηνο : IA'
Μέλος από τις : 20/01/2009
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Blank-10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από juno12 Τετ Νοε 09, 2011 12:07 am

ρε παιδιά η νέα δήλωση λέει στην πίσω σελίδα οτι από τα 4 ε.υ.
δηλώνουμε τα 2.
στο 6ο εξάμηνο είναι όντως 4, αλλά στο 7ο είναι 2 ε.υ. και 2 δονα.
ξέρει κανένας πώς ακριβώς τα δηλώνουμε αυτά;
επίσης ισχύει οτι όποιος έχει περάσει όλα τα αγγλικά δεν παίρνει άλλο ε.υ.
ή ράδιο αρβύλα κι αυτό;
juno12
juno12
Βοηθός
Βοηθός

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 329
Τόπος : Αιγάλεω
Μέλος από τις : 17/12/2008
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Th_sta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από xritso Τετ Νοε 09, 2011 5:16 am

η ανακοινωση λεει για κειμενα ενα δυο ή τρια.. δεν λεει και για τα τρια....οτι καταλαβες... γραματεια κ βλεπουμε..

xritso
Μηχανικός

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1495
Μέλος από τις : 26/02/2009
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Th_cil10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από magos Τετ Νοε 09, 2011 5:55 am

προσωπικη αιτητση ο καθενας λενε ολοι και οι καθηγητες...με τις ανακοινωσεις που εβγαλαν πιστευουν οτι καληψαν το 90 φευγα % της σχολης...ετσι νομιζουν...οποτε πας με δικη σου εκθεσουλα λες το προβλημα σου κλπ και θα εξετασουν την καθε περιπτωση ξεχωριστα!!!
magos
magos
Μηχανικός

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 2287
Εξάμηνο : ΙΒ' και αντιο τει πειραια...ΠΤΥΧΙΟΟΟΟΟΟΟ
Μέλος από τις : 06/02/2011
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Th_pis10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από Apollo Τετ Νοε 09, 2011 2:41 pm

ρε μαγκες εγω που χρωσταω μονο πτυχιακη δεν μου δειχνει τιποτα στο secr!
Apollo
Apollo
Βοηθός
Βοηθός

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 153
Μέλος από τις : 07/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από Sargonnas Τετ Νοε 09, 2011 2:49 pm

Apollo έγραψε:ρε μαγκες εγω που χρωσταω μονο πτυχιακη δεν μου δειχνει τιποτα στο secr!
Πρέπει να πας στη γραμματεία μέχρι και την Παρασκευή 11 Νοεμβρίου (09:30 - 13:00) και να κάνεις την εγγραφή με τον παλιό καλό τρόπο.
Sargonnas
Sargonnas
Βοηθός
Βοηθός

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 230
Τόπος : Αθήνα
Εξάμηνο : 9001
Μέλος από τις : 15/09/2008
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Wise10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από ILIAS25 Τετ Νοε 09, 2011 3:19 pm

Εγω πάλι παιδιά φτιάχνω την δηλωση σωστη και μου λεει οτι τα μαθηματα δηλώθηκαν επιτυχως με πρασινα γραμματα στο secr αλλα πάνω πανω μου λεει με κόκκινα γράμματα οτι έχετε κάνει λαθη... Ξέρει κανείς κατι ???
ILIAS25
ILIAS25
Μάστορας
Μάστορας

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 518
Τόπος : Μαρούσι
Εξάμηνο : Ι'
Μέλος από τις : 04/10/2010
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Readin10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από silou Τετ Νοε 09, 2011 3:56 pm

παιζει καποιος (σημερα) να ανεβασει την πισω πλευρα της δηλωσης με τους κανονες?

silou
Μηχανικός

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 2292
Τόπος : καρδιτσα
Εξάμηνο : Α
Μέλος από τις : 06/10/2009
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Wise10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από juno12 Τετ Νοε 09, 2011 4:23 pm

τα ίδια ακριβώς με την παλιά είναι με τις εξής διαφορές:
-το 9 έγινε: "Από τα μαθήματα με την ένδειξη Ε.Υ. δηλώνετε δύο από τα 4 προτεινόμενα."
-αφαιρέθηκε το 10 που αφορούσε τις ξένες γλώσσες.

Κώδικας:
https://rapidshare.com/files/1479680029/νέα_δήλωση.rar
juno12
juno12
Βοηθός
Βοηθός

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 329
Τόπος : Αιγάλεω
Μέλος από τις : 17/12/2008
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Th_sta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από Riddick Τετ Νοε 09, 2011 5:13 pm

Καλα εχουν πολυ πλακα,ανεβασαν ανακοινωση για τις εγραφες και την ξανακατεβασαν?!!!!
Riddick
Riddick
Μάστορας
Μάστορας

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 764
Τόπος : Πειραιάς
Εξάμηνο : 17
Μέλος από τις : 18/01/2009
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Th_ang10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από silou Τετ Νοε 09, 2011 5:37 pm

ευχαριστω πολυ ρε τζουνο

silou
Μηχανικός

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 2292
Τόπος : καρδιτσα
Εξάμηνο : Α
Μέλος από τις : 06/10/2009
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Wise10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από Pakouvios Τετ Νοε 09, 2011 5:49 pm

Παιδιά η πτυχιακή δεν εμφανίζεται επειδή δεν πιάνει ώρες?μόνο μέσω της γραμματείας την δηλώνουμε???

Pakouvios
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 85
Τόπος : Γλυφάδα
Εξάμηνο : ΙΓ'
Μέλος από τις : 21/09/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από magos Τετ Νοε 09, 2011 6:09 pm

ρωτα φιλε ετσι οπως τα εχουν κανει κανεις δεν ξερει...αλλα νομιζω οτι υπαρχει και σχετικη αιτηση για την πτυχιακη!!!
magos
magos
Μηχανικός

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 2287
Εξάμηνο : ΙΒ' και αντιο τει πειραια...ΠΤΥΧΙΟΟΟΟΟΟΟ
Μέλος από τις : 06/02/2011
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Th_pis10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από carludan Τετ Νοε 09, 2011 7:17 pm

τελικα για να μην παρει καποιος ηλεκτρομαγνητικα πεδια τι ισχυει?ξερει καποιος σιγουρα?
carludan
carludan
Μάστορας
Μάστορας

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 799
Τόπος : Πειραίας
Μέλος από τις : 08/04/2009
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Th_sil10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από Apollo Τετ Νοε 09, 2011 8:10 pm

Για ποιο λογο να την κανω με τον παλιο τροπο 3 φορες την εχω δηλωσει ηλεκτρονικα, τι αλλαξε δηλαδη??
Apollo
Apollo
Βοηθός
Βοηθός

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 153
Μέλος από τις : 07/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από carludan Τετ Νοε 09, 2011 8:16 pm

εχει βγει μια ανακοινωση εξω απο την γραμματεια που γραφει οτι οποιος χρωσταει κατω απο 6 μαθηματα θα παει συμφωνα με το παλιο προγραμμα σπουδων και θα πρεπει να κανει την δηλωση κατευθειαν στην γραμματεια
carludan
carludan
Μάστορας
Μάστορας

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 799
Τόπος : Πειραίας
Μέλος από τις : 08/04/2009
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Th_sil10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από magos Τετ Νοε 09, 2011 11:33 pm

ρε η σχολη παιζει μαζι μας δεν εξηγειται αλλιως εχει φαει ξορκι ασχημο..κατι το υπερφυσικο κατι το ασυληπτο δεν παιζει......
magos
magos
Μηχανικός

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 2287
Εξάμηνο : ΙΒ' και αντιο τει πειραια...ΠΤΥΧΙΟΟΟΟΟΟΟ
Μέλος από τις : 06/02/2011
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 3 Th_pis10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης