Electrology - Forum
Καλωσήρθες στο E-Forum! Αυτή τη στιγμή είσαι συνδεδεμένος στο forum μας ως επισκέπτης. Συνδέσου τώρα για να αποκτήσεις πρόσβαση στις σελίδες μας!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Electrology - Forum
Καλωσήρθες στο E-Forum! Αυτή τη στιγμή είσαι συνδεδεμένος στο forum μας ως επισκέπτης. Συνδέσου τώρα για να αποκτήσεις πρόσβαση στις σελίδες μας!
Electrology - Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Στατιστικά
Τα μέλη μας είναι συνολικά 3239
Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η akis2002

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 68411 θέματα σε 1902 θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Κανένας

Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Πρόσφατα Θέματα
» ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ
ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Αυγ 26, 2021 2:30 am από Katerina M.

» Πρόγραμμα σχεδίασης ηλεκτρονικών κυκλωμάτων
ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Απρ 18, 2021 3:10 am από Arxontas

» ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ
ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 EmptyΤετ Σεπ 09, 2020 5:36 pm από galileos

» Πωλούνται βιβλία
ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Ιαν 12, 2020 8:14 pm από bitz

» (ΘΕΩ) ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ Η/Υ 1
ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 EmptyΠαρ Φεβ 15, 2019 2:05 am από NefeliZ

» Ηλεκτρολογικά μαθήματα σε φοιτητές
ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 EmptyΠαρ Φεβ 01, 2019 6:02 pm από Ermis

» (ΘΕΩ) ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ ΚΥΚΛΩΜΑΤΑ 1
ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 EmptyΔευ Σεπ 10, 2018 4:37 pm από sony10

» (ΘΕΩ) ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ 1
ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Σεπ 01, 2018 10:57 pm από chem517

» Προσθήκες στην ομάδα E-Forum
ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Φεβ 04, 2018 9:46 pm από VasilisP

Ψηφοφορία

Πως σας φαίνεται το E-Forum?

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Vote_lcap22%ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Vote_rcap 22% [ 161 ]
ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Vote_lcap39%ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Vote_rcap 39% [ 290 ]
ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Vote_lcap29%ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Vote_rcap 29% [ 213 ]
ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Vote_lcap3%ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Vote_rcap 3% [ 21 ]
ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Vote_lcap5%ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Vote_rcap 5% [ 36 ]
ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Vote_lcap2%ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Vote_rcap 2% [ 15 ]

Σύνολο Ψήφων : 736

Μάρτιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ημερολόγιο Ημερολόγιο


ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

+37
Pakouvios
Riddick
ILIAS25
Sargonnas
Apollo
juno12
people4175
Exile
MacGyver
vazelos13
carludan
xritso
swashy
electrologos
Metal Drummer
magos
podpowerbest
hayabusa
fil
Dim
Dual
silou
GEORGE 21
absinthe
giorgosn7
deeptreck
thymorrison
Alex_M
Beda San
iliasnamb
giannis_85
electroshocked
Superman
tsoxaki
george86
Cpt.Tsakalof
Todorido
41 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από Apollo Πεμ Νοε 10, 2011 1:00 am

πω ρε , δεν την παλευουνε!
Apollo
Apollo
Βοηθός
Βοηθός

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 153
Μέλος από τις : 07/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από xritso Πεμ Νοε 10, 2011 4:24 am

carludan έγραψε:τελικα για να μην παρει καποιος ηλεκτρομαγνητικα πεδια τι ισχυει?ξερει καποιος σιγουρα?
μονο αν εχεις περασει τηλεπικοινωνιακα

xritso
Μηχανικός

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1495
Μέλος από τις : 26/02/2009
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Th_cil10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από magos Πεμ Νοε 10, 2011 6:44 am

αλλα οποιος εχει περασει τηλεπικοινωνιακαγλιτωνει πεδια αλλλα για να ειναι δικαιο περνει συγχρονη που εχει γινει υποχρεωτικο,ολοι κατι περνουμε....το θεμα ειναι ποιος περνει το μακρυτερο φιλε carludan..
magos
magos
Μηχανικός

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 2287
Εξάμηνο : ΙΒ' και αντιο τει πειραια...ΠΤΥΧΙΟΟΟΟΟΟΟ
Μέλος από τις : 06/02/2011
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Th_pis10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από carludan Πεμ Νοε 10, 2011 12:36 pm

κοιτα νομιζω οτι συγριτικα συγχρονη ηλεκτροτεχνολογια και πεδια...σαφεστατα το μακρυτερο και ποιο δυσκολο ειναι τα πεδια...εσυ που παιρνεις συγχρονη εισαι μια χαρα παντως..αλιμονο απο εμας που θα παλευουμε με τα πεδια
carludan
carludan
Μάστορας
Μάστορας

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 799
Τόπος : Πειραίας
Μέλος από τις : 08/04/2009
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Th_sil10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από eksoristos7 Πεμ Νοε 10, 2011 1:02 pm

μια απορεια.. στα ε.υ. απο το στ εξαμηνο εχω περασει τεχν.μετρησεων και ηλεκτρ.κατασκκευη που αντιστοιχει με τον απε2.παω σην δηλωση και μου επιτρεπει να τικαρω την ενεργεια και περιβαλλον κ τις μηχανολογικες..αφου ομως υποτιθεται οτι εχω περασει τα αλλα 2 ε.υ..το κανει κ σε σας αυτο
eksoristos7
eksoristos7
Βοηθός
Βοηθός

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 217
Μέλος από τις : 13/03/2009
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Th_dru10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από electron Πεμ Νοε 10, 2011 1:31 pm

eksoristos7 έγραψε:μια απορεια.. στα ε.υ. απο το στ εξαμηνο εχω περασει τεχν.μετρησεων και ηλεκτρ.κατασκκευη που αντιστοιχει με τον απε2.παω σην δηλωση και μου επιτρεπει να τικαρω την ενεργεια και περιβαλλον κ τις μηχανολογικες..αφου ομως υποτιθεται οτι εχω περασει τα αλλα 2 ε.υ..το κανει κ σε σας αυτο

Γιατι ειναι αλλη "ομαδα" επιλογης. Στην ουσια εχεις περασει και τα 2 επιλογης απο την 1 ομαδα και και κανενα απο το αλλη.
electron
electron
Μάστορας
Μάστορας

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 763
Μέλος από τις : 16/02/2009
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Readin10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από eksoristos7 Πεμ Νοε 10, 2011 2:15 pm

σ ευχαριστω electron
eksoristos7
eksoristos7
Βοηθός
Βοηθός

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 217
Μέλος από τις : 13/03/2009
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Th_dru10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από juno12 Πεμ Νοε 10, 2011 2:42 pm

άρα πρέπει να πάρουμε άλλο 1 ε.υ. έχοντας περάσει 2 άλλα ε.υ. και με εργαστήριο. ωραία πράματα!!!
juno12
juno12
Βοηθός
Βοηθός

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 329
Τόπος : Αιγάλεω
Μέλος από τις : 17/12/2008
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Th_sta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από carludan Πεμ Νοε 10, 2011 2:51 pm

αν εχεις περασει και την τεχνολογια μετρησεων και τα απε 2 τοτε δεν θα παρεις καποιο απο τα ε.θ. της αλλης ομαδας
carludan
carludan
Μάστορας
Μάστορας

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 799
Τόπος : Πειραίας
Μέλος από τις : 08/04/2009
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Th_sil10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από electroshocked Πεμ Νοε 10, 2011 6:32 pm

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι ρε παίδες,

1. Έχω 10 μαθήματα και στο παλιό πρόγραμμα σπουδών είχα περάσει όλα τα ΕΥ που έπρεπε να περάσω.
Διαβάζω στο site μας ανακοίνωση στις 31/10/2011 που λέει:
«Σπουδαστής που έχει παρακολουθήσει επιτυχώς τον απαιτούμενο αριθμό κατ΄ επιλογήν υποχρεωτικών μαθημάτων (ΕΥ), σύμφωνα με το παλαιό πρόγραμμα σπουδών, απαλλάσσεται της υποχρέωσης παρακολούθησης άλλων κατ΄ επιλογήν υποχρεωτικών μαθημάτων τα οποία συμπεριλαμβάνονται στο παλαιό πρόγραμμα σπουδών, ακόμη και αν αυτά τα μαθήματα χαρακτηρίζονται από το νέο πρόγραμμα σπουδών ως υποχρεωτικά μαθήματα (Υ)»

Αυτό πρακτικά δεν θα έπρεπε να σημαίνει ότι δεν παίρνω κανένα μάθημα παραπάνω??
Παρόλα αυτά στη δήλωση των μαθημάτων το πρόγραμμα με αφήνει να επιλέξω:
- Ηλεκτρομαγνητικά Πεδία
- Μηχανολογικές Εγκαταστάσεις Κτιρίων ή Ενέργεια & Περιβάλλον
- Προστ. Ηλεκτρ. Εγκ. απο Υπετάσεις ή Προσταστία Συστ. Ηλ. Ενέργειας
- ΤΥΤ εργαστήριο ενώ το έχω περάσει!!!! (ελπίζω να μην έχουν χάσει το βαθμό θα τους πάρει ο @#$%^#)

κι επίσης δεν με αφήνει να επιλέξω Τεχνολογία Υλικών (και πολύ καλά κάνει!)

2. Ξέρει κανένας τι γίνεται με το επιλογής του Καραϊσά;

3. Γίνεται να πάω αύριο στη γραμματεία να κάνω τη δήλωση, μπας και βγει άκρη, ή θα πρέπει να την κάνω ηλεκτρονικά και μετά ο,τι γίνει στη διορθωτική? Τι ώρες είναι ανοιχτή η γραμματεία?

Thanx σε όποιον βρει την υπομονή να μου απαντήσει


ΥΓ: Να σημειώσω ότι τα επιλογής που είχα περάσει με το παλιό ήταν AutoCAD, Σύγχρονη Ηλεκτροτεχνολογία, ΑΠΕ και Σύγχρονα. Συστ. Ηλ. Κινησης & Ηλ. Ισχύος
electroshocked
electroshocked
Μάστορας
Μάστορας

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 491
Τόπος : Αθήνα
Εξάμηνο : πτυχιούχος
Μέλος από τις : 23/01/2009
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Th_coo10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από vaggelis Πεμ Νοε 10, 2011 8:58 pm

Τεχνολογία Υλικών αντιστοιχήθηκε με το επιλογής του Καραϊσα στο 7ο,γι'αυτό δε σε αφήνει να το πάρεις.Αν είχες περάσει όλα τα επιλογής στο παλιό δε θα πάρεις καινούργια σύμφωνα με την ανακοίνωση που προαναφέρεις.Αν τα 10 μαθήματα που λες είναι ολόκληρα,δηλαδή εργαστήριο-θεωρία τότε κάνεις τη δήλωση ηλεκτρονικά,αλλιώς αν έχεις κάποια μισά,κάποια ολόκληρα υπολόγισε αν βγαίνουν μέχρι 6 και αν βγαίνουν πήγαινε αύριο στη γραμματεία να κάνεις τη δήλωση σου.9:00-13:30 είναι ανοιχτά.
vaggelis
vaggelis
Μάστορας
Μάστορας

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 419
Εξάμηνο : ΙΓ'
Μέλος από τις : 30/09/2009
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Worrie10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από electroshocked Παρ Νοε 11, 2011 12:49 am

Σ'ευχαριστώ vaggelis, να'σαι καλα...

Όχι, τα 10 μαθήματα είναι όλα θεωρίες, τα εργαστήρια τα έχω τελειώσει από πέρσι, οπότε θα πρέπει να την κάνω ηλεκτρονικά τη δήλωση... Αν είναι έτσι όπως τα λες φίλε μου είμαι πολύ κ*λοφαρδος!
Αλλά επειδή δεν τους εμπιστεύομαι θα περάσω κι αύριο το πρωί μια βόλτα να μου φύγει το άγχος (ελπίζω)... Σ'ευχαριστώ και πάλι
electroshocked
electroshocked
Μάστορας
Μάστορας

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 491
Τόπος : Αθήνα
Εξάμηνο : πτυχιούχος
Μέλος από τις : 23/01/2009
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Th_coo10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από carludan Παρ Νοε 11, 2011 2:01 am

και εγω φιλε μου εχω περασει τα ολα τα επιλογης...αλλα η γραμματεια σημερα που ρωτησα μου ειπε οτι πρεπει να παρω τα ηλεκτρομαγνητικα πεδια γιατι εγινε υποχρεωτικο και ενα απο τα επιλογης του γουναριδη..και πανω που ειχα χαρει με την ανακοινωση

οσο αφορα με τυτ εχω αντιστοιχο προβλημα και το ξερουν στην γραμματεια και μου ειπαν οτι θα το φτιαξουν
carludan
carludan
Μάστορας
Μάστορας

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 799
Τόπος : Πειραίας
Μέλος από τις : 08/04/2009
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Th_sil10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από magos Παρ Νοε 11, 2011 8:46 am

carludan έγραψε:αν εχεις περασει και την τεχνολογια μετρησεων και τα απε 2 τοτε δεν θα παρεις καποιο απο τα ε.θ. της αλλης ομαδας


αφου αυτο ισχυει κατι κανουμε τελικα με τη σχολη!!!
magos
magos
Μηχανικός

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 2287
Εξάμηνο : ΙΒ' και αντιο τει πειραια...ΠΤΥΧΙΟΟΟΟΟΟΟ
Μέλος από τις : 06/02/2011
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Th_pis10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από electroshocked Παρ Νοε 11, 2011 10:55 am

Πήγα τώρα και ρώτησα στη γραμματεία. Στην αρχή τους είπα για την ανακοίνωση και με κοιτούσαν σαν να έβλεπαν εξωγήινο... Αφού τους τη διάβασα 2-3 φορές, μου είπαν ότι έτσι όπως είναι γραμμένη είναι ασαφής και ότι δεν ισχύει.

Αυτό που ισχύει είναι ότι πρέπει στο καινούριο πρόγραμμα να έχουμε συνολικά 3 ΕΥ και 2 ΔΟΝΑ. Αν έχουμε περάσει κάποιο απ' αυτά με το παλιό πρόγραμμα τότε δεν τα δηλώνουμε.

Επίσης, η ανακοίνωση αναφέρεται στην Τεχνολογία Υλικών.
Για Ηλεκτρομαγνητικά Πεδία δεν μου είπε τίποτα (κι εγώ ξέχασα να τη ρωτήσω εκείνη τη στιγμή).
electroshocked
electroshocked
Μάστορας
Μάστορας

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 491
Τόπος : Αθήνα
Εξάμηνο : πτυχιούχος
Μέλος από τις : 23/01/2009
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Th_coo10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από juno12 Παρ Νοε 11, 2011 1:25 pm

δηλαδή εγώ που έχω περασμένα τα 2 δονα του Ζ' και τα 2 Ε.Υ. του ΣΤ' με εργαστήριο,
πρέπει να πάρω ακόμα 1 Ε.Υ. του Ζ' και το δονα του Β';;;
juno12
juno12
Βοηθός
Βοηθός

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 329
Τόπος : Αιγάλεω
Μέλος από τις : 17/12/2008
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Th_sta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από magos Παρ Νοε 11, 2011 4:00 pm

μαλλον φιλε....ετσι δειχνουν τα πραγματα...πηγαινε γραμματεια ομως για 100%
magos
magos
Μηχανικός

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 2287
Εξάμηνο : ΙΒ' και αντιο τει πειραια...ΠΤΥΧΙΟΟΟΟΟΟΟ
Μέλος από τις : 06/02/2011
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Th_pis10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από sotos33 Παρ Νοε 11, 2011 4:20 pm

juno12 έγραψε:δηλαδή εγώ που έχω περασμένα τα 2 δονα του Ζ' και τα 2 Ε.Υ. του ΣΤ' με εργαστήριο,
πρέπει να πάρω ακόμα 1 Ε.Υ. του Ζ' και το δονα του Β';;;




εμενα στην γραμματεια (η κ ορφανου) μου παν οτι αφου εχω περασει και τα 2 δονα του 7ου ενω κανονικα πρεπει ενα απο τα δυο ΔΕΝ θα παρω το δονα του δευτερου.μου πε ακομα οτι στο 6ο αν εχω περασει και τεχνολογια μετρησεων και απε 2(κατασκευεςσ) ΔΕΝ θα παρω το αλλο ε.υ.


υ.γ. μπορει αυριο να αλλαξουν γνωμη αλλα εμενα αυτα μου παν οτι ισχυουν

sotos33
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 55
Μέλος από τις : 26/08/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από juno12 Παρ Νοε 11, 2011 4:31 pm

sotos33 έγραψε:
εμενα στην γραμματεια (η κ ορφανου) μου παν οτι αφου εχω περασει και τα 2 δονα του 7ου ενω κανονικα πρεπει ενα απο τα δυο ΔΕΝ θα παρω το δονα του δευτερου.μου πε ακομα οτι στο 6ο αν εχω περασει και τεχνολογια μετρησεων και απε 2(κατασκευεςσ) ΔΕΝ θα παρω το αλλο ε.υ.
υ.γ. μπορει αυριο να αλλαξουν γνωμη αλλα εμενα αυτα μου παν οτι ισχυουν

μακάρι να είναι έτσι τελικά Neutral αν και αύριο είναι σάββατο, οπότε από δευτέρα αν αλλάξουν γνώμη.
juno12
juno12
Βοηθός
Βοηθός

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 329
Τόπος : Αιγάλεω
Μέλος από τις : 17/12/2008
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Th_sta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δημοσίευση από carludan Παρ Νοε 11, 2011 5:30 pm

sotos33 έγραψε:εμενα στην γραμματεια (η κ ορφανου) μου παν οτι αφου εχω περασει και τα 2 δονα του 7ου ενω κανονικα πρεπει ενα απο τα δυο ΔΕΝ θα παρω το δονα του δευτερου.μου πε ακομα οτι στο 6ο αν εχω περασει και τεχνολογια μετρησεων και απε 2(κατασκευεςσ) ΔΕΝ θα παρω το αλλο ε.υ.


υ.γ. μπορει αυριο να αλλαξουν γνωμη αλλα εμενα αυτα μου παν οτι ισχυουν

οντως αυτα ακριβως ισχυουν..τα λενε σε ολους απο την αρχη
carludan
carludan
Μάστορας
Μάστορας

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 799
Τόπος : Πειραίας
Μέλος από τις : 08/04/2009
Διάθεση : ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - Σελίδα 4 Th_sil10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης